saghdosh
09 بهمن 1401 - 16:59

عالی: رسانه‌هاروند مقابله با ترفند دشمنان را طراحی کنند/آرمان بسیج در تولید محتوا رسانه‌ای دنبال شود

مسئول روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین، تفکر بسیجی را تنها راه موثر برای برون رفت از مشکلات مختلف دانست و گفت: رسانه باید به عنوان پیشران جنگ ترکیبی، روند رویارویی و مقابله با ترفند دشمنان را طراحی کند.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، فرشاد عالی در جریان سفر خود به این استان  عصر امروز با حضور در جمع منتخبین بسیجی اصحاب رسانه استان یزد با بیان این‌که بسیج کلید طلایی همه ادوار در نظام جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: باید یادمان باشد که امروز در بالاترین سطح جنگ ترکیبی قرار داریم و باید خود را نسبت به انجام عملیات موثر در این حوزه مجهز کنیم.

وی تفکر بسیجی را تنها راه موثر برای برون رفت از مشکلات مختلف دانست و افزود: امروز همه به این مهم واقف هستند که تفکر و جریان بسیج تنها مسیر خنثی کردن توطئه‌های استکبار جهانی است.

مسئول ارتباطات و روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین با بیان این‌که ما باید راهکار برون رفت از مشکلات را به مردم بیاموزیم، گفت: بسیج آرمی ندارد ولی آرمانی بزرگ و موثر برای رسیدن امنیت، آرامش و سعادت دارد.

عالی مدل جریان رسانه انقلاب اسلامی باید تحلیلگر باشد و برای مخاطبین عام راهبرد و راهکار مشخص کند، تصریح کرد: دستاوردهای بسیج باید با فن روایتگری برای مخاطبین عام معرفی و تبیین شود.

وی توجه به قطب‌های صنایع تبدیلی و معرفی هسته‌های علمی مردم پایه را ضروری دانست و بیان کرد: تفکر و دستارودهای بسیج در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی باید توسط رسانه‌های جریان انقلاب با رویکرد جدید فرهنگ شود.

مسئول ارتباطات و روابط عمومی سازمان بسیج مستضعفین بر لزوم هم‌افزایی تمام سازمان‌ها و نهادها تاکید کرد و گفت: رسانه باید به عنوان پیشران جنگ ترکیبی، روند رویارویی و مقابله با ترفند دشمنان را طراحی کند.

عالی نقش رسانه‌ها را گره‌گشایی از مشکلات و روشن‌سازی نقاط تاریک با توضیح صحیح به افکار عمومی دانست و خاطرنشان کرد: رسانه موجب هم افزایی بین سازمان‌هاست.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1005487